KONTAKT

KONTAKT
Växel: 010-471 30 00
Kundtjänst: 010-471 30 01
(09.00-12.00)E-post: info@inkopgavleborg.seVi har öppet för besök i Söderhamn.
För besök på Gävlekontoret är du välkommen att kontakta oss för besök.Öppettider på kontoret:
Kontoret är öppet för besök ordinarie tider 09.00 – 15.00.
Lunchstängt 12.00-13.00.

Övrig tid når du oss på info@inkopgavleborg.se

Har du frågor kring nya upphandlingar, kontakta inköpssamordnarna i respektive kommun:

Bollnäs kommun, Katja Bohman katja.bohman@bollnas.se

Gävle kommun, Inköpsavdelningen inkop@gavle.se

Hofors kommun, Yuval Chulati yuval.chulati@hofors.se

Hudiksvalls kommun, Andreas Karlsson andreas.karlsson@hudiksvall.se

Ljusdals kommun, Olof Dahlstrand olof.dahlstrand@ljusdal.se

Nordanstigs Kommun, Ingvar Berg ingvar.berg@nordanstig.se

Ockelbo kommun, Daniel Persson daniel.persson@ockelbo.se

Ovanåkers kommun, Andreas Wall andreas.wall@ovanaker.se

Söderhamn kommun, Marie Emilsson marie.emilsson@soderhamn.se

Älvkarleby kommun, Peter Hammarberg peter.hammarberg@alvkarleby.se

Upphandlare på respektive medlemskommun:

Sandra.davidsson@bollnas.se
Johan.persson@bollnas.se
mikael.hjelm@bollnas.se
sven-arne.blixo@ovanaker.se
ida.klargard@ovanaker.se
jonas.backstrom@soderhamn.se
katrine.johansson@soderhamn.se
britt-marie.tannerstal@soderhamn.se
malin.sjoberg@hudiksvall.se
ann-sofie.hogrebe@hudiksvall.se
mats.erlander@hudiksvall.se
victor.wadell@hudiksvall.se
daniel.tadesse@hudiksvall.se
ingvar.berg@nordanstig.se
helena.malmkvist@nordanstig.se
anders.dahlstrand@ljusdal.se
emelie.gunnarsson@ljusdal.se
olof.dahlstrand@ljusdal.se

 

Söderhamn
826 80 SöderhamnBesöksadress:
Köpmangatan 7
826 30 Söderhamn
Hitta hit/karta >>
Gävle
Slottstorget 1, plan 3
802 50 Gävle
Hitta hit/karta >>
Kontakta oss
Kundtjänst: 010 – 471 30 01
Öppettider: Må-fre kl.09.00-12.00
E-post: info@inkopgavleborg.se
kontor2
Följ oss i sociala medier
facebook
Top