KONTAKT

KONTAKT

Kundtjänst:
E-post: info@inkopgavleborg.se

Har du frågor kring nya upphandlingar, kontakta inköpssamordnarna i respektive kommun:

Bollnäs kommun, Katja Bohman katja.bohman@bollnas.se

Gävle kommun, Inköpsavdelningen inkop@gavle.se

Hofors kommun, Stefan Halldén stefan.hallden@hofors.se

Hudiksvalls kommun, Andreas Karlsson andreas.karlsson@hudiksvall.se

Ljusdals kommun, Olof Dahlstrand inkop@ljusdal.se

Nordanstigs Kommun, Ingvar Berg ingvar.berg@nordanstig.se

Ockelbo kommun, Daniel Persson daniel.persson@ockelbo.se

Ovanåkers kommun, Andreas Wall andreas.wall@ovanaker.se

Söderhamn kommun, Marie Emilsson marie.emilsson@soderhamn.se

Älvkarleby kommun, Ulrika Svensson ulrika.svensson@alvkarleby.se

Upphandlare på respektive medlemskommun:

Sandra.davidsson@bollnas.se
Johan.persson@bollnas.se
mikael.hjelm@bollnas.se
sven-arne.blixo@ovanaker.se
ida.klargard@ovanaker.se
jonas.backstrom@soderhamn.se
katrine.johansson@soderhamn.se
britt-marie.tannerstal@soderhamn.se
malin.sjoberg@hudiksvall.se
ann-sofie.hogrebe@hudiksvall.se
mats.erlander@hudiksvall.se
victor.wadell@hudiksvall.se
daniel.tadesse@hudiksvall.se
ingvar.berg@nordanstig.se
helena.malmkvist@nordanstig.se
Upphandlare Ljusdal kommun: Emelie Gunnarson, Anders Dahlstrand:
inkop@ljusdal.se

Top